گزارش AFC از برد پرسپولیس مقابل الشارجه

کنفدراسیون فوتبال آسیا با اشاره به صعود پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، در خصوص جدال این تیم با السد قطر در مرحله یک هشتم نهایی، گزارشی را منتشر کرد.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری مهر: کنفدراسیون فوتبال آسیا با اشاره به صعود پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، در خصوص جدال این تیم با السد قطر در مرحله یک هشتم نهایی، گزارشی را منتشر کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس با کسب پیروزی مقتدرانه چهار بر صفر خود مقابل الشارجه امارات، ۱۰ امتیازی شد تا به عنوان تیم اول از گروه C لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

شاگردان یحیی گل محمدی در مرحله یک هشتم نهایی این تورنمنت باید روز یکشنبه هفته آینده به مصاف السد قطر بروند.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار گزارشی به برد شب گذشته پرسپولیس مقابل الشارجه امارات پرداخت و از عملکرد نماینده ایران و یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس تمجید کرد.

در بخشی از این گزارش آمده است: «شجاع خلیل زاده در عرض دو دقیقه پرسپولیس را پیش انداخت. عیسی آل کثیر و وحید امیری نیز در ۵ دقیقه پایانی نیمه اول گل‌های خود را به گل شجاع اضافه کردند و در نیمه دوم نیز گل مهدی عبدی برای چهارمین بار درون دروازه شارجه قرار گرفت تا نماینده فوتبال ایران به عنوان صدرنشین گروه C به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند.

تیمی که با چینش سرمربی خود توانست به این پیروزی برسد. یحیی گل محمدی در خصوص این پیروزی گفت: یک مسابقه واقعا مهم برای ما بود و مهم این بود که زود گل بزنیم. می خواستیم قدرتمندانه شروع کنیم و بعد از گل همه چیز کمی راحت تر بود اما فشار را کم نکردیم؛ ادامه دادیم و خوشبختانه به گل های بعدی رسیدیم.

پرسپولیس با برد ارزشمند خود مقابل الشارجه امارات به همراه التعاون عربستان به مرحله بعدی صعود کرد. این تیم باید دیدار مهمی را مقابل السد قطر در مرحله یک هشتم بازی کند.

پرسپولیس پس از صعود به مرحله نیمه نهایی در سال ۲۰۱۷ و فینال در سال ۲۰۱۸ ، برای سومین بار در چهار سال گذشته به مرحله حذفی رسید.»

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۷:۱۰ یکشنبه هفته آینده با السد قطر بازی می کند تا تکلیف یکی از تیم های صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی مشخص شود.

منبع : خبر گزاری مهر 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit