کوهن: ترامپ وزارت دادگستری را علیه کسانی که تهدید علیه خودش می‌داند مسلح کرده است

به گزارش سایت معلولین هدف به نقل از خبرگزاری تسنیم، مایکل کوهن وکیل شخصی سابق ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز چهارشنبه گفت: در حال نوشتن کتابی درباره تجربیاتم در ارتباط با وزارت دادگستری آمریکا هستم.

این در حالی است که تنها یک ماه از انتشار کتاب نخست مایکل کوهن گذشته است. در آن کتاب کوهن به شدت از رئیس جمهور آمریکا و رفتارها و سیاست‌های وی انتقاد کرده بود.

کوهن در مصاحبه با پلیتیکو گفت: چیزهای زیادی درباره ترامپ وجود ندارد که هنوز گفته نشده است. این نکته دقیق و منصفانه است که بگوییم ترامپ وزارت دادگستری آمریکا را علیه کسانی که تهدید علیه خودش می‌داند، مسلح کرده است، بنابراین ترامپ آن را به وزارت بی عدالتی و نابرابری تبدیل کرده است.

کوهن قصد دارد کتاب جدیدش را در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر کند. وی در این باره گفت: کتاب جدیدم درباره مذاکرات و گفت وگوهای مفصل در خصوص یورش به دفتر کار و اتاق هتل محل اقامتم و همین طور دیدگاه‌های مقام‌هایی است که من را تحت تعقیب و محاکمه قرار دادند. این کتاب درباره شاهدانی است که در جریان پرونده من با وزارت دادگستری همکاری کردند و همین طور قضاتی که روی پرونده من کار کردند.

کوهن در سال ۲۰۱۸ میلادی به جرم سوء استفاده از منابع مالی ستاد انتخاباتی و دروغگویی به کنگره به ۳ سال حبس محکوم شد. کوهن در ماه جولای امسال به خاطر نگرانی نسبت به شیوع ویروس کرونا از زندان آزاد شد و قرار است ادامه دوران محکومیت را در خانه‌اش در نیویورک بگذراند.

منبع:تسنیم

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit