کم آوردن جیمز باند در برابر «کرونا»؛ زمانی برای مردن هست!

تاریخ اکران فیلم مورد انتظار «زمانی برای مردن نیست» جدیدترین قسمت از مجموعه سینمایی «جیمز باند»، برای بار دوم به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاد.


به گزارش سایت معلولین هدف  و به نقل از خبرگزاری ایرنا به نقل از سی‌ان‌ان، استودیوهای فیلمسازی ام‌جی‌ام و یونیورسال و مایکل جی ویلسون و باربارا بروکلی تهیه‌کنندگان جیمز باند روز جمعه در بیانیه‌ای از به تعویق افتادن اکران فیلم زمانی برای مردن نیست خبر دادند.

براساس تغییرات جدید، بیست و پنجمین قسمت از مجموعه فیلم‌های جیمز باند به جای نوامبر امسال، دوم آوریل سال ۲۰۲۱ (۱۳ فروردین ۱۴۰۰) اکران می‌شود تا مخاطبان بیشتری در سراسر جهان شانس تماشای این فیلم روی پرده را داشته باشند.

فصل جدید مجموعه پول‌ساز جیمز باند که تاکنون در مجموع حدود ۷ میلیارد دلار در جهان فروش کرده‌ است، اولین فیلم بزرگی بود که اکران آن به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاد. این فیلم در ابتدا قرار بود دهم آوریل (۲۲ فروردین ۹۹) در سینماهای آمریکا روی پرده برود اما در ماه مارس (اسفند ۹۸- فروردین ۹۹) نمایش آن به ۲۵ نوامبر (۵ آذر ۹۹) موکول شد.

تصمیم به تعویق دوباره تاریخ اکران این فیلم در شرایطی گرفته شده که آمریکا همچنان در صدر فهرست ابتلا به کرونا در جهان است. براساس آمار منتشر شده تا زمان نگارش این خبر، بیش از ۷ میلیون و ۴۰۰ نفر در این کشور به کرونا مبتلا شده و ۲۰۹ هزار نفر در اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.

منبع : ایرنا

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit