کشمکش نظامیان آمریکایی و روسی در سوریه

منابع سوری از تداوم کشمکش میان نظامیان آمریکایی و روسی در شمال و شرق سوریه و به پرواز درآمدن بالگرد‌های طرفین در آسمان منطقه، خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری هدف و به نقل از خبرگزاری دانشجو؛ منابع سوری از تداوم کشمکش میان نظامیان آمریکایی و روسی در شمال و شرق سوریه خبر دادند.

این منابع اعلام کردند که نظامیان آمریکایی جلوی یک گشتی نظامی روسیه را گرفته اند و مانع از عبور آن از اطرف شهرک رمیلان در شمال شرق حسکه شده اند.

منابع سوری به پرواز بالگرد‌های آمریکایی و روسی در آسمان منطقه هم اشاره کردند.

این رخداد در راستای ادامه تنش میان روس‌ها و آمریکایی‌ها در سوریه است.

این در حالی است که قبلاً هم، یک گشتی نظامی آمریکایی در جاده ام۴ در نزدیکی شهرک القحطانیه در حومه قامشلی، مانع عبور نیرو‌های روسی از این جاده شده بود.

چندی قبل هم براثر درگیری میان نظامیان آمریکایی و روسی در سوریه، ۴ نظامی آمریکایی مجروح شدند. این درگیری در شمال شرق سوریه میان نظامیان تروریست آمریکایی و نیرو‌های روسیه رخ داده بود. 

 

منبع :‌ خبرگزاری دانشجو

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit