کرونا ۶ ایلامی دیگر را قربانی کرد

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۶ فوتی ناشی از کرونا در استان ثبت شده و آمار فوتی ها تاکنون به ۶۱۷ نفر رسیده است.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از ایرنا، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام، دکتر محمد کریمیان روز پنجشنبه اظهار داشت: طی ۲۴ گذشته ۶۳ ابتلا جدید به کرونا در ایلام شناسایی شده و تعداد مبتلایان در استان به ۲۳ هزار و ۲۱۰ نفر رسیده اند.

وی افزود: ۱۹ نفر مورد مبتلای جدید به کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده و تعداد بستری های موجود ۱۲۶ نفر است.

دکتر کریمیان یادآور شد: از تعداد بستری های موجود ۶ نفر مربوط به ایلام، چهار نفر آبدانان، چرداول یک نفر، دره شهر یک نفر، ایوان یک نفر، سیروان یک نفر و ملکشاهی یک نفر است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه تعداد بهبود یافتگان در استان نیز ۲۱ هزار و ۷۶۲ نفر است، گفت: شهرستان های آبدانان و چرداول در وضعیت قرمز، دهلران و هلیلان در وضعیت زرد و سایر شهرستان ها در وضعیت نارنحی قرار دارند.

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit