پیکر بی‌جان کوهنورد اصفهانی در کوه دماوند پیدا شد

رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی اصفهان گفت: پیکر بی‌جان کوهنورد اهل اصفهان در کوه دماوند پس از ۱۱ روز باتلاش گروه‌های جستجوگر پیدا شد.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از ایرنا، فرزاد موسایی کوهنورد اهل اصفهان دوشنبه هفته قبل برای صعود به کوه دماوند وارد آن منطقه شد و تا به امروز از او اطلاعی در دست نبود.

مهدی نصر اصفهانی در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: پیکر او در ارتفاع حدود پنج هزار و ۵۰۰ متری در منطقه “کافر دره” در این کوه قرار داشت که به همت کوهنوردان اصفهان، مازندران و امدادگران هلال احمر پس از چند مرحله جستجو پیدا شد.

وی اضافه کرد: عملیات انتقال جسد در حال انجام است.

رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی اصفهان خاطرشان کرد: شرایط بد آب و هوایی جستجو برای یافتن این کوهنورد اصفهانی مفقود شده در کوه دماوند را با سختی و کندی روبه رو کرده بود.

قله دماوند در جنوبی‌ترین قسمت جغرافیای مازندران و در ۶۵ کیلومتری جنوب شهر آمل و در بخش لاریجان این شهرستان واقع است که از شمال به رودخانه تینه، از شرق و جنوب به رودخانه هراز و از غرب به رودخانه ” دلی چای ” محدود شده که این روزها به دلیل افزایش بارش‌ها منطقه ای سرد و همراه با برف و یخبندان است.

منبع: ایرنا

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit