پیش‌بینی ریزش یکباره بازار خودرو

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی تهران با بیان اینکه طی دو ماه گذشته همکاران ما معامله‌ای در بازار خودرو انجام نداده‌اند، گفت: تعداد معاملات در بازار به نقطه صفر رسیده به‌طوری که با قیمت‌های بالای فعلی، خریداری برای خودرو وجود ندارد و در عین حال، فروشندگان نیز دست نگه داشته‌اند.

 

به گزارش سایت معلولین هدف  و به نقل از خبرگزاری نصر, سعید موتمنی بیان کرد: رکود کامل بر بازار خودرو حاکم است، این رکود از اواخر شهریورماه آغاز شده و فعلا معامله‌ای در بازار انجام نمی‌شود.
به همین دلیل قیمت خودرو به‌صورت واقعی مشخص نمی‌شود و فقط عده‌ای پیگیر پرسیدن قیمت خودروها برای ارزیابی دارایی خود هستند.
در نتیجه زنگ‌خور مغازه‌ها زیاد است، اما وقتی یک خودرو در فضای مجازی آگهی می‌شود، هیچ معامله‌ای برای آن صورت نمی‌گیرد.
موتمنی پیش‌بینی کرد همان‌طور که قیمت خودرو به‌طور نجومی بالا رفته، دچار ریزش خواهد شد؛ زیرا درحال‌حاضر قیمت‌ها واقعی نیست و متقاضی برای خرید خودرو در بازار وجود ندارد.

 

منبع : خبرگزاری نصر

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit