پیشنهاد ورود دیوان محاسبات به موضوع بدهی‌های دولت به شهرداری تهران

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی پیشنهادی مبنی ورود دیوان محاسبات به موضوع بدهی های دولت به شهرداری تهران در بخش حمل و نقل عمومی مطرح کرد.


به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از تسنیم، اسماعیل حسین‌زهی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، درباره بدهی‌های دولت به شهرداری تهران در بخش حمل و نقل عمومی با بیان اینکه هر ساله دولت موظف به پرداخت مبلغی از بودجه سالانه به حوزه حمل و نقل عمومی است، اظهار کرد: پیشنهاد بنده این است که دیوان محاسبات به این موضوع ورود کند و با پیگیری موضوع گزارشی در این زمینه به مجلس شورای اسلامی ارائه دهد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی گزارش دیوان محاسبات درباره اقدامات و عملکرد دولت بررسی و در خصوص آن تصمیم گیری می کند. برای ورود به این موضوع از طریق دیوان محاسبات باید کمیسیون های اقتصادی، برنامه و بودجه و اصل 90 نیز اقدام کند.

وی ادامه داد: بنده پیگیر موضوع مطالبات شهرداری از دولت در حوزه حمل و نقل عمومی خواهم بود.

منبع: تسنیم

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit