پیروانی: قطر از ارسال روادید به یک کشور عاجز است، چطور می‌خواهد رقابت‌های جام جهانی فوتبال را میزبانی کند؟

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس پیش از سفر سرخپوشان به قطر صحبت‌هایی را مطرح کرد.

به نقل از سایت معلولین هدف وبه گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم فوتبال پرسپولیس تهران روز سه شنبه ۲۵ شهریور ماه در چارچوب مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم التعاون عربستان خواهد رفت. این بازی‌ها به میزبانی کشور قطر برگزار خواهد شد و از همین رو کاروان تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز ایران را به مقصد این کشور ترک کرد تا خود را برای بازی روز سه شنبه آماده کند. همچنین کشور قطر هنوز روادید ۷ بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس را صادر نکرده و همین موضوع با انتقاد افشین پیروانی سرپرست سرخپوشان همراه شد.

بیشتر بخوانید

پرداختی ۳۵۰ هزار دلاری ترابی به پرسپولیس
پیروانی قبل از سفر به قطر جهت انجام مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با انتقاد از کشور میزبان بابت دیر ارسال شدن روادید برخی از بازیکنان این تیم اظهار داشت: خدا را شکر تیم آمادگی خوبی دارد و می‌رویم که نتیجه خوبی را در این مسابقات کسب کنیم. قطر و فدراسیون فوتبال این کشور در صدور روادید کم کاری انجام دادند. سوال من این است که آن‌ها وقتی توانایی ارسال روادید به یک کشور را ندارند، چطور می‌خواهند از ۳۲ تیم حاضر در مسابقات جام جهانی میزبانی کنند؟ من این مشکل را در قطر هم بیان خواهم کرد تا همه متوجه بشوند که این کشور چه کوتاهی انجام داده است.

او افزود: به هر حال جا دارد از وزارت امور خارجه و همچنین سبحانی سفیر ایران در کشور قطر تشکر کنم که در این چند روز گذشته پیگیر کار‌ها ما بوده اند. هنوز هیچ چیزی تمام نشده و قرار است به محض رسیدن تیم به قطر سفیر کشورمان در فرودگاه حاضر شده و کار آن ۷ بازیکنی که هنوز موفق به دریافت رواید نشده اند را درست کند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit