پیام نماینده ولی فقیه استان آذربایجان شرقی بمناسبت بزرگداشت استاد شهریار

شهریار شاعری متعهد و انقلابی
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: غالب اشعار شهریار، شعر متعهد و انقلابی است و خدماتی که این شاعر بلند آوازه از طریق اشعارش به جامعه داشته فراموش شدنی نیست.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم با گرامیداشت روز شعر و ادب فارسی و سالروز درگذشت استاد شهریار و با اشاره به عشق شهریار به امام راحل، انقلاب و رهبر معظم انقلاب و همچنین سرزمین مادری خود تاکید کرد: شعرا با عمل به توصیه های رهبر معظم انقلاب که همیشه در دیدار با شعرا خصوصاً شعرای جوانان دارند، شهریار را الگوی خود قرار دهند.
امام جمعه تبریز عشق و ارادت شهریار به مولای متقیان حضرت علی علیه السلام را هم‌ مورد اشاره قرار داد و اضافه کرد: شعر شهریار از این منظر قابل توجه است که خاص و عام وی را دوست دارند و طیف وسیعی از مخاطبان استاد شهریار با اشعارش در محرم بر امام حسین علیه السلام و یارانش گریان و عزادارند

منبع : روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit