پیام خداحافظی انصاری برای هواداران تراکتور

مهاجم یک فصل و نیم اخیر تراکتور از تماشاگران این باشگاه بخاطر حمایت‌هایشان از او تشکر کرد.

به گزارش سایت هدف و به نقل از ورزش سه، ساسان انصاری که عصر امروز قراردادش با باشگاه تراکتور را فسخ کرد، پیامی خطاب به هواداران این تیم نوشت و از آنها قدردانی کرد که متن پیام او را می‌خوانید:

«بعد از یک سال و نیم حضور در شهر تبریز و باشگاه تراکتور تصمیم شخصی بنده بر این شد که از شما هواداران عزیز تراکتور خداحافظی کنم. سپاس از همه‌ی شما عزیزان به‌خاطر یک فصل و نیم لطف به بنده، و خوشحالم که خداحافظی من همراه با قهرمانی جام حذفی بود. آرزوی بهترین‌ها را برای شما عزیزان دارم. همیشه خاطرات بودن با شما در دل و ذهن من باقی خواهد ماند، خاطراتی از مردمانی محترم و بی آلایش و اصیل.

لطف و محبت‌های جناب زنوزی عزیز که خالصانه و پدرانه در کنار بازیکنان و بنده بودند را همیشه به یاد خواهم داشت و صمیمانه از ایشان تشکر می‌کنم و آرزوی سلامتی برای‌شان دارم و قطعا همه‌ی شما قدردان‌شان خواهید بود.

همچنین سپاسگزارم از جناب علیپور، مدیرعامل محترم و کاربلد باشگاه تراکتور که قطعا بودن ایشان به باشگاه تراکتور کمک زیادی خواهد کرد.

و در آخر ممنونم از همه‌ی هم‌تیمی‌های عزیزم که روزهای خیلی خوبی را کنارشان گذراندم و همیشه به من لطف داشتند.»

مبع ورزش سه

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit