پرواز روزانه تبریز – مشهد برقرار

مدیر کل فرودگاه های آذربایجان‌شرقی از برقراری پرواز روزانه در مسیر تبریز – مشهد و بالعکس توسط شرکت هواپیمایی سپهران خبر داد.

به گزارش سایت معلولین هدف  و به نقل از خبرگزاری نصر، رامین آذری اعلام کرد: پرواز تبریز – مشهد به شماره ۴۳۵۷ و مشهد – تبریز به شماره ۴۳۵۶ به صورت روزانه با هواپیمایی بوئینگ ۷۳۷ شرکت هواپیمایی سپهران انجام خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: در زمان حاضر در مسیر تبریز – مشهد و بالعکس در طول هفته ۱۸ پرواز توسط شرکت های هواپیمایی ایرتور و معراج برقرار است.
هواپیمایی سپهران یکی از شرکت های هواپیمایی تازه تاسیس در ایران است که از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرده و به صورت خاص، بومی استان فارس است.
فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز در شمال غرب شهرستان تبریز و در ارتفاع ۱۴۹۴ متری از سطح دریا در زمینی به مساحت ۵۲۹ هکتار در سال ۱۳۲۹ با ماموریت ارائه خدمات فرودگاهی، ناوبری و هوانوردی جهت پذیرش پروازهای داخلی و بین المللی به منظور حمل و نقل مسافر و بار طراحی و احداث شده است و بصورت open sky و ۲۴ ساعته فعال است.

منبع: نصر

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit