پرداخت ۱۲هزار و۳۹۸ فقره تسهیلات کارگشایی وودیعه مسکن به نیازمندان

مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: در شش ماهه نخست امسال ۱۲ هزار و ۳۹۸ فقره وام کارگشایی و ودیعه مسکن به خانواده های تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند پرداخت شده است.

به گزارش  سایت معلولین هدفو به نقل از خبرگزاری مهر، سیدابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران در نشست با غلامرضا حسن پور، رئیس بسیج اصناف کشور که در دفتر اتحادیه فروشندگان چرم طبیعی و مصنوعی و لوازم کفش با هدف ایجاد مراکز نیکوکاری با همکاری اتحادیه ها و اصناف برگزار شد، با اشاره به اینکه حدود ۱۰۰ میلیارد تومان وام در قالب تسهیلات کارگشایی، ودیعه مسکن به خانواده های تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند پرداخت شده است، گفت: عده‌ای از این مراجعان که برای وام های ودیعه مسکن و کارگشایی به کمیته امداد مراجعه می کنند کارگران هستند که به علت مشکلات مالی ناشی از افزایش ودیعه مسکن و یا بیرون ریختن وسایل منزل توسط برخی از صاحب خانه ها به علت عدم پرداخت اجاره مسکن یا افزایش ودیعه مسکن به این نهاد مراجعه می کنند.

وی افزود: ۱۲ هزار و ۳۸۹ مورد وام کارگشایی ضروری، ودیعه مسکن، خرید و تعمیرات مسکن به مبلغ ۹۰ میلیارد و ۶۸۵ میلیون تومان به خانواده های تحت حمایت و اقشار نیازمند با معرفی به صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و بانک قرض الحسنه مهر ایران در شش ماهه نخست امسال پرداخت شده است.

پرپنچی، ابراز امیدواری کرد: با کمک اصناف و بازاریان و ایجاد مراکز نیکوکاری بتوانیم خدمات بیشتری به اقشار آسیب پذیر جامعه ارائه دهیم.

منبع:مهر

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit