وضعیت آب و هوا در ۲۶ مهر/ آسمان شمال کشور بارانی می‌شود

طبق اعلام سازمان هواشناسی کشور از امروز عصر آسمان شهر‌های شمالی کشور شاهد بارش مداوم باران تا روز سه شنبه خواهد بود.

 

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، شنبه تا سه شنبه در غالب اوقات آسمان کشور صاف و پایدار است و در شهر‌های تهران، کرج، مرکزی و اصفهان افزایش غلظت آلاینده‌ها به ویژه در اوایل ساعت صبح پیش بینی می‌شود و در نوار شمالی کشور افزایش نسبی دما رخ می‌دهد.

بعد از ظهر سه شنبه به همراه نفوذ جریان شمالی به روی غرب سواحل دریای خزر بارش در گیلان و اردبیل آغاز می‌شود. چهارشنبه در کل سواحل شمالی، اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی، شمال آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد و کاهش نسبی دما پیش بینی می‌شود.

پنجشنبه و جمعه در اردبیل و سواحل دریای خزر بارش ادامه خواهد داشت. همچنین در شمال شرق کشور وزش باد افزایش و در مناطق شمالی آن ابرناکی و بارش پراکنده رخ می‌دهد.

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit