واشنگتن تحریم‌های جدیدی علیه بخش مالی ایران اعمال می‌کند

به گزارشسایت معلولین هدف به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از رویترز، یک دستیار و مشاور ارشد جمهوریخواه کنگره آمریکا گفت: ایالات متحده آماده می‌شود تا تحریم‌های جدیدی را تا روز پنجشنبه علیه صنعت مالی ایران اعمال کند.
رویترز افزود: این اقدام موجب خواهد شد تا ارتباط ایران به طور موثری با سیستم مالی جهان، قطع شود. آمریکا ماه گذشته مدعی شده بود که مکانیسم ماشه را علیه تهران فعال کرده است.
 بر اساس گزارش‌ها تحریم‌های جدید تعدادی از بانک‌های ایرانی را هدف قرار می‌دهد که تاکنون مشمول تحریم‌های ثانویه آمریکا نبوده‌اند.
واشنگتن در حالی همه تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران را مجددا از سرگرفته است که متحدان مهم اروپایی اش و اکثر اعضای شورای امنیت از جمله روسیه و چین به شدت با این اقدام مخالفت کرده‌اند.

منبع تسنیم/

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit