هشدار هواشناسی: برف و کولاک خراسان رضوی را فرامی‌گیرد

براساس اعلام هواشناسی خراسان رضوی، هفته آینده دمای هوا در استان خراسان رضوی به طرز محسوسی کاهش می‌یابد.


به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری تسنیم، براساس اعلام هواشناسی خراسان رضوی بارش برف و باران در مناطق شمالی، غربی و مرکزی خراسان رضوی همراه با کولاک در مناطق کوهستانی استان از امروز (پنجشنبه) تا یکشنبه هفته آینده پیش‌بینی شده است.

این بارش‌ها که همراه با کاهش دمای هوا رخ خواهد داد روز شنبه هفته آینده شدت می‌گیرد و برودت هوا در این روز به بیشترین حد خود می‌رسد.

در این مدت مه‌آلودگی، کاهش میدان دید و یخبندان شبانه در مناطق مختلف استان پیش‌بینی می‌شود.

بارش باران در شهرستان‌های قوچانَ، سبزوار، تربت‌حیدریه، فریمان، کلات نادر، چناران، مشهد و نیشابور گزارش شده است.

طی این مدت در شهرستان قوچان نیز یک سانتیمتر برف به زمین نشست و هم‌اکنون در برخی شهرستانهای خراسان رضوی مانند جغتای بارش برف در جریان است.

بیشینه دمای هوای امروز مشهد هشت درجه سلسیوس پیش‌بینی شده است که با کاهش 6 درجه‌ای فردا (جمعه) به 2 درجه می‌رسد و روز شنبه هفته آینده نیز نوسان یک تا دو درجه‌ای دارد.

کمینه دمای هوا در مناطق سردسیر خراسان رضوی تا 9 درجه زیر صفر می رسد که این میزان در مشهد تا 6 درجه زیر صفر پیش‌بینی شده است.

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit