هخامنش: وقتی دو پنالتی برای تراکتور نگرفتند کسی حرف نزد

مدافع تراکتور مدعی است پیش از بازی برابر نساجی، داور در جدال هفته اول مقابل نفت مسجدسلیمان دو پنالتی برای تیمش نگرفته است.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از  “ورزش سه، تساوی تراکتور مقابل نساجی پشت اشتباه داور در اعلام گل برای این تیم قرار گرفته و این در حالیست که مدافع تازه وارد تبریزی‌ها مدعی است که آنها پیش از این از اشتباهات داوری متضرر شده بودند. وفا هخامنش درباره دیدار مقابل نساجی می‌گوید: بازی سختی داشتیم و بازی در خانه حریف همیشه دشوار است. چمن مصنوعی ورزشگاه وطنی هم ما را اذیت کرد و همین موضوع در روند بازی تاثیرگذار بود. د در نیمه اول سوار بر بازی بودیم و اگر همان موقعیت‌های اول بازی را به گل تبدیل می‌کردیم حریف دیگر نمی‌توانست فشرده بازی کند و مجبور بود جلو و باز بازی کند و این موضوع کار ما را راحت‌تر می‌کرد ولی متاسفانه از موقعیت‌ها استفاده نکردیم و این موضوع باعث شد حریف به خواسته‌اش برسد. گلی که خوردیم به دلیل ناهماهنگی تیم ما در آن لحظه بود ولی خدا را شکر بچه‌ها زود به بازی برگشتند و این یک امتیاز هم ارزشمند است. تیم تغییرات زیادی داشته و دیر بسته شده و شروع کرده است و این تغییرات کمی زمانبر است و عقیده دارم تیم ما شرایط خوبی پیدا خواهد کرد. تیم ما دارد اصولی حرکت می‌کند و پایه ریزی درستی دارد و ایمان دارم موفق می‌شود.

 

وی در مورد عملکرد خودش در دو بازی گذشته گفت: خدا را شکر با اعتمادی که منصوریان به من داشت توانستم در ترکیب اصلی جا بگیرم ولی به نظر خودم در این دو بازی می‌توانستم عملکرد بهتری داشته باشم و از آن وفا هخامنشی که همه انتظار داشتم شرایطم دور بود که مطمئناً به شرایطی که باید برسم می‌رسم و برایش می‌جنگم چون آن را ساده به دست نیاوردم و ساده از دست نخواهم داد و هدفم این است با نمایش خوب در ترکیب تراکتور به تیم ملی برسم.

 

مدافع تراکتور در مورد سیستم سه دفاعه که در این تیم پیاده می‌شود هم گفت: اینکه یک تیم سه دفاعه بازی کند یا چهار دفاعه تشخیصش با سرمربی تیم است. هر سیستمی هم نقاط مثبتی دارد و هم نقاط منفی و با توجه به بازیکنانی که ما داریم شرایط بازی با سیستم ۲-۵-۳ را داریم و با این سیستم می‌توانیم با نفرات بیشتری حمله کنیم و وقتی خط دفاع و گلر خوب در تیمت داشته باشی این سیستم جواب می‌دهد و به نظرم تصمیم خوبی از سوی آقای منصوریان گرفته شده است. فکر می‌کنم نزدیک بودن به سیستم بازی تیم ملی هم تاثیرگذار بوده چون ما بازیکنان زیادی داریم که می‌توانند به تیم ملی کمک کنند و همین موضوع تاثیر زیادی خواهد داشت که اگر بازیکنان زیادی از ما دعوت شدند با این سیستم آشنایی داشته باشند.

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit