هخامنش: از چند سال پیش دوست داشتم در تراکتور بازی کنم/ می‌توانیم قهرمان لیگ شویم

مدافع جدید تیم فوتبال تراکتور گفت: دوست داشتم در یک تیم بزرگ بازی کنم و خوشحالم که در فصل پیش‌رو پیراهن تراکتور را بر تن می‌کنم.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری تسنیم : وفا هخمانش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص اینکه چرا از ذوب‌آهن جدا شد گفت: چند پیشنهاد داشتم و ذوب‌آهن هم خواهان ادامه همکاری بود ولی دوست داشتم فضای جدیدی را تجربه کنم. وقتی پیشنهاد تراکتور رسید طبیعی بود که جدی‌تر به آن نگاه کنم چون تراکتور یکی از تیم‌های بزرگ و پرطرفدار فوتبال ایران است. دوست داشتم در یک تیم بزرگ بازی کنم به همین دلیل تراکتور را انتخاب کردم. از چند سال پیش دوست داشتم در این تیم بازی کنم و خیلی خوشحالم که قسمت شد پیراهن تراکتور را بر تن کنم.

وی در خصوص کار کردن با علیرضا منصوریان تاکید کرد: علی آقا جزو مربیان خوب فوتبال ایران است و خوشحالم که قرار است با این مربی کار کنم. از طرفی آقای علیپور مدیرعامل باشگاه تراکتور، زمانی که در نفت تهران بودم در این باشگاه حضور داشتند و امیدوارم تراکتور با مدیریت ایشان و تلاش دیگر اعضای تیم و باشگاه به بهترین شرایط ممکن برسد.

هخامنش در پاسخ به این پرسش که «آیا تراکتور می‌تواند در فصل آینده قهرمان لیگ برتر شود؟» اظهار داشت: چند تیم دنبال قهرمانی هستند و تراکتور هم یکی از آنها است. تلاش می‌کنیم به هدف‌مان برسیم و می‌دانیم که هواداران تراکتور هم به چیزی جز قهرمانی فکر نمی‌کنند. با این بازیکنان می‌توانیم اتفاقات بزرگی را رقم زده و قهرمان لیگ برتر شویم.

منبع :‌ تسنیم 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit