هافبک مغضوب استقلال در تیررس تراکتوری‌ها

خبرگزاری میزان-هافبک تیم فوتبال استقلال که اردوی قطر را ترک کرد و به تهران بازگشت، حالا در رادار قهرمان جام حذفی قرار گرفته است.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری میزان  علی دشتی یکی از بازیکنان پرحاشیه این فصل استقلال بود. او قصد داشت قبل از شروع لیگ قهرمانان آسیا، قید ادامه همکاری با آبی‌پوشان را زده و فسخ قرارداد کند اما به خاطر کمبود شدید بازیکن در لیست اعزامی تیم، ماند و همراه آنها به دوحه سفر کرد.

دیروز و در اقدامی عجیب، خبر رسید که دشتی به تهران بازگشته و اردوی تیم را ترک کرده است. این بازیکن در مصاحبه‌ای، در خصوص بازگشت خود گفت: از ابتدا هم قرار نبود راهی قطر شوم چون می‌خواستم با باشگاه قطع همکاری کنم اما مجید نامجومطلق از من خواست تا استقلال را همراهی کنم. همان زمان تصمیم گرفتیم که بعد از پایان بازی‌های مرحله گروهی، به تهران برگردم و قراردادم را فسخ کنم تا برای فصل آینده، به تیم دیگری بروم. حالا هم به خاطر این موضوع و البته یکسری مشکلاتی که به وجود آمد، راهی تهران شدم تا پیگیر فسخ قراردادم با باشگاه استقلال شوم.

این بازیکن که برای ترک اردوی قطر، از مسئولان باشگاه و البته نامجومطلق مجوز گرفته بود، مدتی است که مورد توجه باشگاه تراکتور قرار گرفته و این احتمال وجود دارد در صورت جدایی از جمع آبی‌پوشان، در فصل آینده پیراهن تراکتور را به تن کند.

نزدیکان به باشگاه تراکتور، این موضوع را تائید می‌کنند که دشتی از دو ماه قبل، یکی از اهداف آنها برای فصل نقل و انتقالات بوده و شاید به زودی، دشتی را در پیراهن تراکتور ببینیم.

منبع :‌خبرگزاری میزان

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit