نیازی به خودشیرینی برای پرسپولیس ندارم/ «بمبِ» فولاد نکونام است

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان اینکه استعلام لازم برای جذب محسن فروزان انجام شده است، گفت: دوست ندارم جواد نکونام را با کارلوس کی‌روش مقایسه کنم.

به گزارش سایت معلولین هدف  و به نقل از خبرگزاری مهرضمن تشریح شرایط تیم فوتبال فولاد خوزستان تاکید کرد که این باشگاه برای جذب محسن فروزان استعلام گرفته است. وی همچنین با اشاره به اعلام آمادگی اش برای کمک به باشگاه پرسپولیس برای انتقال پول برانکو گفت: هر موقع پول پرسپولیس آماده بشود و با من تماس بگیرند، آماده کمک هستم.

آذری همچنین خبر داد که این باشگاه برای شکستن رای محرومیت از سوی فدراسیون فوتبال ایران، برای شکایت به دادگاه عالی ورزش وکلای ایتالیایی استخدام کرده است.

مشروح گفتگوی آذری با خبرنگار مهر در ادامه می آید:

از پاتوسی تشکر می‌کنم

خدا را شکر تیم فولاد تمریناتش را به موقع شروع کرد و تاکنون سه اردو را پشت سر گذاشته ایم. بازیکنان هنوز در فشار تمرینات آمادگی جسمانی هستند و شرایط راضی کننده است. چند مسابقه تدارکاتی هم انجام داده ایم تا بازیکنان هماهنگ شوند. در مورد آمادگی پاتوسی باید بگویم یکی از رسالتهای ما این است که اگر بازیکنی شرایط خوبی ندارد، با او صحبت و مشکلش را حل کنیم. قبل از آنکه آیاندا پاتوسی در پایان فصل قبل ایران را ترک کند، با او یک جلسه دو ساعته داشتم. این بازیکن متوجه شد که بحث ما فقط فوتبالی نیست. تمام بازیکنان تیم را مثل بچه های خودم دوست دارم. از پاتوسی تشکر می کنم که نشان داد در آن جلسه به صحبت های ما ایمان آورده و با آمادگی و انگیزه تمرینات امسال را پیش می برد. البته برای رسیدن به آمادگی ایده آل، بازیکنان فولاد دو تا سه هفته دیگر زمان نیاز دارند.

منبع:خبرگزاری مهر

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit