نوبت‌دهی تعویض پلاک در تبریز اینترنتی می‌شود

رئیس پلیس راهور آذربایجان‌شرقی از نوبت‌دهی اینترنتی مراکز تعویض پلاک تبریز خبر داد و گفت: با توجه به شیوع کرونا چنین تصمیمی گرفته شد.

به گزارش عصرتبریز، سرهنگ یونس منفرد در جمع حبرنگاران اظهار کرد: با توجه به ازدحام روزانه مردم در مراکز تعویض پلاک و نظر به شیوع بیماری کرونا، مقرر شد سیستم نوبت‌دهی مرکز تعویض پلاک کلانشهر تبریز به صورت اینترنتی باشد.

وی افزود: از روز شنبه، ۲۹ شهریور ماه، سیستم تعویض پلاک کلانشهر تبریز اینترنتی می‌شود و مراجعان باید قبل از حضور در مرکز به صورت اینترنتی نوبت ورود به مرکز را دریافت کنند.

رئیس پلیس راهور آذربایجان‌شرقی در خصوص اجرای طرح نوبت‌دهی اینترنتی مرکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک تبریز گفت: این طرح از طریق سایت اینترنتی nobatdehi.epolice.ir و هم‌چنین سایت اینترنتی www.rahvar120.ir قابل دسترس خواهد بود و شهروندان می‌توانند قبل از مراجعه به مرکز تعویض پلاک به سایت‌های فوق مراجعه و نوبت اینترنتی دریافت کنند.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس آذربایجان‌شرقی، وی خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان افراد بدون نوبت به مرکز مراجعه نکرده چرا که از خدمات‌دهی بدون نوبت خودداری خواهد شد و شهروندان فقط در ساعات نوبت تعیین شده مراجعه کنند، نه قبل از ساعت تعیین شده و نه بعد از آن.

منبع : پایگاه خبری عصر تبریز 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit