نمایش درخشان تیکدری در بازگشت به پست اصلی

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از ورزش سه، تیکدری که فصل گذشته به عنوان یکی از بازیکنان فیکس تیم تراکتور مطرح شد و در اولین بازی بازی در لیگ برتر، خود را در ترکیب اصلی تی تی ها نگه داشت، به نظر می‌رسد همین روند را در فصل آینده نیز تکرار خواهد کرد.

این بازیکن شماره ۷۰ برخلاف لیگ نوزدهم، این بار با تصمیم علیرضا منصوریان به پست اصلی خود بازگشته و یکی از عناصر هجومی تراکتور خواهد بود. این در حالی است که ساکت و دنیزلی فصل گذشته از او در پست های دفاع راست، چپ و حتی میانی استفاده می‌کردند.

 

تیکدری روز گذشته به عنوان هافبک راست خط دفاعی نود ارومیه را آزار داد و گل اول تیمش را هم به ثمر رساند تا نشان دهد حتی در بازگشت اشکان دژاگه نیز به هیچ عنوان نمی‌خواهد جایگاهش در ترکیب اصلی را از دست بدهد.

منبع : ورزش سه

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit