موفق نشدن تروریست‌ها در سوریه، خود یک آزادسازی خرمشهر بود

امیر سرتیپ نصیرزاده گفت: عدم موفقیت گروه‌های تروریستی و حامیانشان در سوریه خود یک آزادسازی خرمشهر بود.

 

به گزارش خبرگزاری هدف و به نقل ازباشگاه خبرنگران جوان : امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران دفاع مقدس را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: بخشی از سرزمین ما توسط نیرو‌های بعثی که مورد حمایت قدرت‌های جهانی بودند اشغال شده بود و حتی شهر خرمشهر را تصرف کرده بودند و مردم ما این اشغالگری را نمی‌پذیرفتند و نیرو‌های مسلح نیز تحمل این را نداشتند که سرزمین و شهر‌های ما در اشغال دشمن باشد به همین دلیل با تمام توان پای کاری آمدند تا دشمن را از سرزمین اسلامی بیرون کنند.

وی افزود: خواست و اراده مردم و نیرو‌های مسلح در آزادی خرمشهر که صدام فکرش را هم نمی‌کرد آن را از دست بدهد خودش را به خوبی نشان داد و پیروزی‌های درخشان بعدی نیز بعد از این فرا رسید.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که فرموده بودند «خرمشهر‌ها در پیش داریم»، گفت: ما در سایر امور نیز تحمل ظلم و زور گویی را نداریم و به هیچ عنوان حاضر نیستیم تحت فشار از منافع خودمان بگذریم و این پیروزی‌ها به صورت مداوم در سطح منطقه و بین‌الملل برای کشور ما پیش می‌آید.

امیر سرتیپ نصیر زاده با اشاره به شکست‌های پی در پی آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل متحد گفت: کشورمان در روز‌ها و ماه‌های اخیر پیروزی‌های بسیار خوبی را به دست آورده است و آن‌هایی که فکر می‌کردند شورای امنیت و سازمان ملل تحت امر آنهاست این روز‌ها شکست‌های متعددی را تجربه می‌کنند و این پیروزی‌ها، خرمشهر‌ها و پیروزی‌هایی است که پشت سر هم برای ملت ایران به دست می‌آید.

وی تاکید کرد: در سطح منطقه و کشور‌هایی که با ما هم همراه هستند نیز می‌بینیم که موفقیت‌هایی را به دست آورده‌اند؛ به عنوان مثال عدم موفقیت گروه‌های تروریستی و حامیانشان در سوریه خود یک آزاد سازی خرمشهر بود، این‌ها خرمشهر‌هایی است که به طور مداوم توسط مقاومت ملت ما و آزادی خواهان جهان در حال فتح است.

 

منبع :‌ باشگاه خبرنگاران جوان

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit