مهرداد خادمی: از محلات قدیمی تبریز استعدادهای آذربایجان را کشف می‌کنم

سرمربی جدید تیم فوتبال علم و ادب تبریز مدعی شد که محلات قدیمی تبریز را می‌‌شناسد و استعدادهای آذربایجان را از محلات کشف می‌کند.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری ترجمان صبح، مهرداد خادمی مربی سابق تیم‌های ماشین‌سازی تبریز و صنعت نفت آبادان دیروز به عنوان سرمربی جدید تیم دسته دومی علم و ادب تبریز معرفی شد.

وی در خصوص حضورش در تبریز و این تیم، در جمع خبرنگاران گفت: من چند سال به عنوان بازیکن در تراکتور تبریز بازی کردم که البته زمانی بازی کردم که این تیم در دسته یک بود و ما می‌توانستیم به لیگ برتر صعود کنیم که قوانین من درآوردی فدراسیون فوتبال باعث شد تا کماکان در لیگ دسته یک بمانیم.

سرمربی جدید علم و ادب تبریز ادامه داد: البته من برای تیم پتروشیمی تبریز نیز بازی کردم و کم و بیش با تبریز و فوتبالش آشنایی دارم. هدف اصلی مسئولان علم و ادب، کشف استعدادهای بومی تبریز و آذربایجان است که من نیز در راستای همین موضوع تمام تلاشم را انجام می‌دهم.

مهرداد خادمی عنوان داشت: محلات قدیمی تبریز را به خوبی می‌شناسم و می‌توانم این قول را بدهم که از محلات تبریز استعدادهای فوتبالی آذربایجان را کشف می‌کنم همانند اکبر آفاقی، اتابک زارعی و برخی بازیکنان دیگر به تیم‌های لیگ برتری معرفی می‌کنیم.

وی افزود: تراکتور و ماشین‌سازی برندهای فوتبال ایران هستند و به نظرم تیم‌های همانند علم و ادب و محتشم تبریز باید کمک کنند تا استعادهای برتر و اصلی تبریز و آذربایجان را به این تیم‌ها معرفی کنند. در آخر سر باید بگویم که قول می‌دهم که یک تیم باشخصیت و برازنده فوتبال تبریز و آذربایجان بسازم.

منبع :‌خبرگزاری ترجمان صبح 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit