مهارت گلزنی؛ چالش تیم منصوریان / ضعف تراکتور در عمق دفاع

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از  تبریز بیدار:رسول صادقی در گفتگو بعد از بازی تساوی تراکتور مقابل نساجی قائمشهر در هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشور اظهار داشت: تیم تراکتور در نیمه اول آمار بتری در آیتم هایی چون پاس، توپ ربایی، بازی مالکانه و حتی ایجاد موقعیت گل داشت اما هیچکدام راه به جایی نبرد.

وی در پاسخ به این وال که چرا تراکتور نمی تواند گل بزند، گفت: مهارت گلزنی در تیم علیرضا منصوریان پایین است و این چالش برای تراکتور محسوب می شود.

این کارشناس فوتبال اضافه کرد: ضعف در میانه دفاع تراکتور، به حریف مازندرانی موقعیت گل ایجاد می کرد که باید چاره ای برای آن اتخاذ کرد.
صادقی آمار پایین پاس های مفید تراکتور با وجود پاس های زیاد بین بازیکنان تیم را یکی دیگر از ضعف های سرخ پوشان تبریزی عنوان کرده و گفت: عملکرد تراکتور مقابل مقابل نساجی حکایت از ضعف تیم منصوریان در بازی کردن در عمق حریف داشت.

وی نتیجه تساوی یک بر یک تراکتور و نساجی را عادلانه خوانده و تاکید کرد: این بازی متعادل و فیزیکی پیگیری شد، تراکتور با این روند در ادامه لیگ به مشکل خواهد خورد.

منبع تبریز بیدار 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit