ممنوعیت تردد موتورسیکلت و کامیون در جاده های شمال/ترافیک سنگین در کندوان

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در حال حاضر در محور چالوس – کرج محدوده های مجلار، پل زنگوله و نسا ترافیک سنگین است.

 

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری فارس، ایمان محرابی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* ترافیک سنگین در محور کندوان

وی در تشریح آخرین وضعیت ترافیک محورهای شمالی از بروز ترافیک سنگین در محور چالوس – کرج محدوده های مجلار، پل زنگوله و نسا خبر داد و گفت: در حال حاضر شاهد تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت هستیم.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بارش باران در محورهای شمالی از بارش باران در برخی از محورهای استان‌های همدان، مرکزی، تهران، البرز، گیلان، مازندران، گلستان و سمنان خبر داد.

محرابی نیا گفت: دوربین های نظارت تصویری ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس نشان می‌دهد.

* انسداد شبانه جاده کندوان به دلیل روکش آسفالت

وی اظهار کرد: محور کندوان حد فاصل دزدبن تا هزارچم در استان مازندران از ساعت ۲۱ تا ۶ صبح روز بعد در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته غیر از ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به‌ دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت در کیلومتر ۳۵ تا ۵۵، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و هراز انجام می‌‌شود.

* بیشترین تردد جاده ای بین ساعات ۱۷ تا ۱۸

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد ۲۲۳۲ دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری نسبت به روز قبل ۰٫۹ درصد کاهش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها ۱۲ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح ثبت شد.

* ممنوعیت تردد کامیون در هراز و کندوان

محرابی‌نیا افزود: در محور کندوان‌ تردد انواع تریلر و کامیون و در محور هراز تردد ‌تریلرها کماکان ممنوع است همچنین تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ امروزو فردا تا ساعت ۲ بامداد روزهای بعد، در ‌محور هراز ممنوع است.

* ممنوعیت تردد موتورسیکلت در جاده های شمال

وی بیان کرد: تردد موتورسیکلت تا ساعت ۶ روز شنبه ۱۹ مهر در ‌محورهای کندوان، هراز‌، فیروزکوه و جاده تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

* ممنوعیت تردد کامیون در محور تهران-فیروزکوه-قائم شهر

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز جمعه ۱۸ مهر در‌مسیر شمال به جنوب محور تهران-فیروزکوه-قائم شهر و سمنان-قائم شهر ممنوع است.

محرابی نیا تصریح کرد: تردد انواع تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس ممنوع است.

‌* آزادراه‌ کرج-قزوین پرترافیک‌ترین جاده‌ی کشور در شبانه روز گذشته

وی اظهار کرد: بیشترین تردد‌ در شبانه‌روز گذشته کماکان در آزادراه‌ کرج-قزوین، آزادراه تهران-کرج و آزادراه کرج-تهران ثبت شد.

* انسداد ۵ جاده به دلیل کاهش ایمنی

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در حال حاضر کماکان جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، جاده شهداد – نهبندان، محور‌‌ خرم‌آباد – پلدختر، جاده فرعی شمشک – دیزین و محور قزوین – همدان در کیلومتر ۱۱۰، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

 

منبع : خبرگزاری فارس

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit