«معبری به آسمان»؛ بزرگ‌ترین نمایش میدانی کشور

«معبری به آسمان» با موضوع دفاع مقدس، بزرگ‌ترین نمایش میدانی کشور است که تا هفتم مهر در شهر جدید پرند اجرا می‌شود.

به گزارش سایت معلولین هدف  و به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین : بزرگترین آوردگاه نمایشی دفاع مقدس کشور با عنوان «معبری به آسمان» به نویسندگی و کارگردانی محمدمهدی پریزاد در شهر جدید پرند در حال اجرا است.

اجرای این نمایش میدانی به مناسبت هفته دفاع مقدس، از ۳۱ شهریور شروع شده و تا ۷ مهر ادامه دارد.

مهدی اسدی، حسن شفیعی، یاشار خمسه، مرتضی حفار، میلاد اتابکی، حامد سوری، محمد عطایی، علیرضا رضایی، علیرضا شعاعی، الهه تنهایی، حمیدرضا محمدی پور، امید رهبر و محسن مکری، بازیگران این نمایش میدانی هستند.

تعدادی دیگر از عوامل این اثر نمایشی عبارتند از علیرضا فرج‌نیا (ایده، طرح و اجرا)، امید رهبر (بازیگردان و دستیار کارگردان)، علیرضا فرج‌نیا (طراح لباس)، محمدمهدی پریزاد (گریم) و محمدحسین عبداللهی (مشاور رسانه‌ای).

«معبری به آسمان» از ساعت ۱۷ تا ۲۳ هر شب، به نشانی شهر پرند حد فاصل میدان امام خمینی ( ره) و میدان استقلال، روبه‌روی درمانگاه اجرا می‌شود.

منبع : خبرگزاری خبرانلاین

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit