مصوبات ستاد مقابله با کرونا باید به طور کامل اجرا شوند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: مصوبه‌های ستاد مقابله با کرونا باید به طور کامل اجرا شوند.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، عبدالرضا علی‌محمدی دادستان عمومی و انقلاب مرکز چهارمحال و بختیاری در بیست و هفتمین ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت: متاسفانه برخی مصوبه‌های قبلی ستاد مقابله با ویروس کرونا در این استان اجرایی نشده است.

او افزود: سازوکار و مدت زمان شروع و پایان اعمال محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های جدید مرتبط با ویروس کرونا در استان به طور دقیق مشخص و سپس به مردم اطلاع رسانی شود.

علی‌محمدی اضافه کرد: هرگونه تجمع در محله‌ها، وسایل نقلیه شخصی و دورهمی‌های خانوادگی خطرآفرین و ممنوع است و نیازمند اعمال محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های جدید است.

او، نظارت قوی بر روند اجرای محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های جدید مرتبط با ویروس کرونا در چهارمحال و بختیاری را ضروری اعلام و تصریح کرد: در غیر این صورت هیچ نتیجه‌ای از اعمال این محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها حاصل نمی‌شود.

علی‌محمدی گفت: در پایان اعمال محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های مرتبط با ویروس کرونا باید نتایج و دستاورد‌های آن اعلام و سپس نسبت به تمدید و یا لغو آن اعلام‌نظر و تصمیم‌گیری شود.

منبع : خبر نگاران جوان

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit