مسئولان به گلایه‌های مردم از مشکلات اقتصادی توجه کنند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: تقویت روحیه همکاری کلید نجات کشور است و مسئولان باید به گلایه‌های به حق مردم از مشکلات اقتصادی توجه کنند. 

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از عصرتبریز به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم در دیدار جمعی از تعاونگران برتر استان با وی به مناسبت هفته تعاون با بیان اینکه امروز مردم زیر فشار مشکلات اقتصادی بسیاری هستند، اظهار داشت: با روحیه تعاون، همکاری و با تکیه بر الزامات اقتصاد مقاومتی می‌توانیم از شرایط موجود اقتصادی که مردم را در تنگنا قرار داده است عبور کنیم.

وی با اشاره به ابهامات طرح گشایش اقتصادی مطرح شده از سوی دولت گفت: قیمت کالا‌های اساسی و ضروری مردم و همچنین خودرو هر روز افسار گسیخته افزایش پیدا می‌کند و مردم زیر فشار مشکلات معیشتی بسیاری هستند که حل این مشکل مهم نیازمند توجه جدی مسئولان کشور است.

امام جمعه تبریز تصریح کرد: تقویت روحیه همکاری کلید نجات کشور است و مسئولان باید به گلایه‌های به حق مردم از مشکلات اقتصادی توجه کنند و نباید در نتیجه بی‌توجهی‌ها و بی‌برنامگی‌های دولت‌مردان روز به روز به این مشکلات افزوده شود.

حجت‌الاسلام والمسلیمن آل‌هاشم گفت: در نظام اسلامی تعاونی‌ها از جایگاه بالایی برخوردارند که بعداز انقلاب هم برکات زیادی به جامعه داشته است، اما در حال حاضر به دلیل کمرنگ بودن برخی از فعالیت‌ها نیازمندیم که تشکل‌های تعاونی تقویت شود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه تعاون ریشه در فرهنگ ما دارد گفت: با کمک همدیگر می‌توانیم طرح‌های عام‌المنفعه‌ای را که در گذشته در جامعه اجرا می‌شد، دوباره انجام دهیم تا مردم از برکات ارزشمند آنها بهرمند شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از فعالیت‌های تعاونی استان گفت: ۴٫۵ درصد تعاونی‌های کشور در آذربایجان‌شرقی فعالیت می‌کنند که با فعالیت آنها در ۱۳ گرایش، برای ۷۸ هزار و ۷۰۰ نفر شغل ایجاد شده است.

فتحی در پایان تصریح کرد: تعاونی‌های آذربایجان‌شرقی ۳ میلیون نفر عضو دارد که ۷۵ درصد جمعیت استان را شامل می‌شود .

منبع : پایگاه خبری عصر تبریز 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit