مراجعه روزانه ۴۸۰۰ راننده به مراکز معاینه فنی از ابتدای پاییز

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران گفت: از ابتدای پاییز روزانه ۴۸۰۰ راننده جهت انجام معاینه فنی خودروهایشان به مراکز مربوطه در تهران مراجعه کرده‌اند.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری فارس، درباره میزان مراجعات شهروندان جهت انجام معاینه فنی از ابتدای پاییز اظهار داشت: میزان مراجعات از ابتدای مهر تاکنون نسبت به ماه‌های قبل همچنین مدت مشابه سال پیش ۴ تا ۵ درصد کاهش یافته است.

وی گفت: به طور متوسط از ابتدای مهر ۴ هزارو ۸۰۰ راننده به صورت روزانه جهت دریافت گواهی معاینه فنی به مراکز مربوطه مراجعه کرده‌اند و در شش ماهه امسال نیز میزان مراجعه رانندگان خودروهای سبک ۸۶۹ هزار و ۳۱ مورد بوده است که نسبت به مدت مشابه سال پیش ۸۱۷ هزار و ۹۷۳ مورد بوده که ۶ درصد بیشتر شده است.

وی با بیان اینکه موضوع کرونا تأثیری در میزان مراجعات به مراکز معاینه فنی نداشته است، گفت: البته براساس تصمیم‌گیری‌هایی که در ماه اسفند انجام گرفت و به رانندگان سه ماه فرصت جهت انجام معاینه فنی داده شد، حجم مراجعات از فروردین ماه و اردیبهشت به خرداد و تیر منتقل شد ولی در شهریور مراکز حالت عادی داشته است.

مقدم گفت: افزایش ۶ درصدی مراجعات برای دریافت گواهی معاینه فنی از فروردین تا شهریورماه امسال طبیعی است چرا که سالانه ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار خودروی جدید مشمول انجام معاینه فنی می‌شوند.

منبع: خبرگزاری فارس

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit