مدیرعامل تراکتور: علاقه زیادی به استفاده از بازیکنان جوان دارم!!! حاج صفی، شجاعی و دژاگه به زودی به تمرینات اضافه می‌شوند.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری سخن ،‌ محمد علیپور، مدیرعامل تراکتور گفت: سلیمی یک فصل دیگر با تراکتور قرارداد دارد، اما مشکلی برای جدایی نداشت. مذاکراتی با خودم انجام داد و با وجود علاقه‌ای که برای ماندن وی و کمکش به تراکتور داشتم، دوست نداشتم جلوی پیشرفت این بازیکن را بگیرم.

اشکان دژاگه اکنون در آلمان حضور دارد و احسان حاج صفی هم در اردوی تیم ملی است. با رفع برخی موانع آنها و مسعود شجاعی به زودی در تمرینات ما شرکت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. شجاعی هم به سفری رفته و به زودی در تمرینات تراکتور حاضر می‌شود.

اگر بتوانیم تیم فعلی تراکتور را با وجود جدایی برخی از بازیکنان که به صورت قانونی از این تیم جدا شده‌اند حفظ و آن را تقویت کنیم، می‌توانیم فصل خوبی داشته باشیم.

منبع :‌ سخن 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit