ماشین سازی دو بر یک از سد پیکان تهران گذشت

نصر: بازی دوستانه‌ای که در استادیوم اختصاصی پیکان برگزار شد به سود ماشین سازی تبریز به پایان رسید.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از نصر، در این بازی که عصر امروز چهارشنبه برگزار شد، شاگردان وحید بیاتلو با دو گل اتابک زارعی و سیدابوالفضل رزاق پور از میزبان پیش افتادند و در نیمه دوم نیز تیم پیکان فقط توانست با گل آرش قادری یکی از گل‌ها را جبران کند که در نهایت بازی به سود ماشین سازی به پایان رسید.

تیم ماشین سازی که در اردویی چهار روزه در تهران به سر می‌برد فردا یک جلسه تمرین و سپس برای تست پزشکی به ایفمارک خواهد رفت و روز جمعه نیز یک بازی دوستانه دیگر انجام خواهد داد.نصر: بازی دوستانه‌ای که در استادیوم اختصاصی پیکان برگزار شد به سود ماشین سازی تبریز به پایان رسید.
به گزارش نصر، در این بازی که عصر امروز چهارشنبه برگزار شد، شاگردان وحید بیاتلو با دو گل اتابک زارعی و سیدابوالفضل رزاق پور از میزبان پیش افتادند و در نیمه دوم نیز تیم پیکان فقط توانست با گل آرش قادری یکی از گل‌ها را جبران کند که در نهایت بازی به سود ماشین سازی به پایان رسید.
تیم ماشین سازی که در اردویی چهار روزه در تهران به سر می‌برد فردا یک جلسه تمرین و سپس برای تست پزشکی به ایفمارک خواهد رفت و روز جمعه نیز یک بازی دوستانه دیگر انجام خواهد داد.

منبع : نصر

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit