قلعه‌نویی استقلالی‌ها را به اتحاد دعوت کرد/عکس

امیر قلعه نویی در استوری اینستاگرامش به شایعه بازگشتش به استقلال واکنش نشان داد.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری شریان نیوز،کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال به دنبال سرمربی جدید برای این تیم است و نام هاییی مطرح شده است. امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر که شایعه حضور او در استقلال مطرح شده بود در استوری اینستاگرامش به این موضوع واکنش نشان داد و نوشت در جایی دیگر مسئولیت دارد. او همچنین استقلالی ها را به اتحاد دعوت کرده است.

او نوشت: هیچ دروغ، کنایه و البته دشمنی آشکاری از سوی متولیان نمی‌تواند آن ۲ ستاره را از پیراهن آبی بردارد اما برای رسیدن به ستاره‌های بعدی باید به ریشه‌ها بازگشت.امروز که در جای دیگری مسئولیت دارم و پس از گذشت همه این سال‌ها و تجربه مربیگری در شهرها و تیم‌های مختلف به این نتیجه رسیده‌ام که هیچ چیز اندازه اتحاد و یکدلی مداوم باعث موفقیت نمی‌شود.گذشته پرافتخار سفره‌ای برای تقسیم غنایم نیست که چند دستگی به وجود بیاورد و حال را خراب کند. حال خوب یکدستگی و یکپارچگی می‌خواهد، هر سکانداری آمد همگی پشت او بیستید و اختلافات را کنار بگذارید.آن وقت هیچ دستی نمی‌تواند بازی را خراب کند.هر جمعی که بدخواه بیشتری دارد باید شانه‌های به هم نزدیک‌تری داشته باشد. تکرار می‌کنم این حرف‌ها را تنها به عنوان عضوی از یک خانواده بزرگ مطرح می‌کنم که برای پیراهنش جنگیده‌ام و در سال پیش‌رو تعهدی مهم به تیم خوب گل گهر و مردم سیرجان دارم.

منبع :‌ خبرگزاری شریان نیوز

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit