قرارداد مربی تراکتور امروز ثبت می‌شود/ خانزاده دربی تبریز هم از دست داد

مسئولان باشگاه تراکتور پیگیر ثبت قرارداد علی نیکبخت به عنوان مربی جدید این تیم هستند.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری فارس، تیم فوتبال تراکتور از ساعت 15 فردا در چارچوب دیدارهای هفته ششم لیگ برتر در دربی تبریز میهمان ماشین سازی است که این مسابقه در ورزشگاه شهید سلیمانی برگزار می‌شود.

پس از برکناری علیرضا منصوریان و انتخاب مسعود شجاعی به عنوان سرمربی موقت، علی نیکبخت به کادر فنی اضافه شد. طبق پیگیری‌ مسئولان این باشگاه، قرارداد این مربی امروز ثبت می‌شود تا با صدور کارت بازی، در صورت بازی کردن شجاعی مقابل ماشین سازی، نیکبخت از کنار زمین بازیکنان این تیم را هدایت کند.

محمدرضا خانزاده به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ برای چهارمین دیدار متوالی در ترکیب تیمش غایب است و البته محمد خرم الحسینی هم که در بازی های اخیر تراکتور به دلیل مصدومیت غایب بوده شانس کمی برای حضور در دیدار با حریف همشهری دارد.

تکلیف هافبک جوان تراکتور در تمرین امروز مشخص می شود اما خرم الحسینی شانس کمی برای حضور در دربی تبریز دارد.

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit