مسئولان باشگاه تراکتور پیگیر ثبت قرارداد علی نیکبخت به عنوان مربی جدید این تیم هستند. به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری فارس، تیم فوتبال تراکتور از ساعت 15 فردا در چارچوب دیدارهای هفته ششم لیگ برتر در دربی تبریز میهمان ماشین سازی است که این مسابقه در ورزشگاه شهید سلیمانی برگزار می‌شود. پس از […]

مسئولان باشگاه تراکتور پیگیر ثبت قرارداد علی نیکبخت به عنوان مربی جدید این تیم هستند.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری فارس، تیم فوتبال تراکتور از ساعت 15 فردا در چارچوب دیدارهای هفته ششم لیگ برتر در دربی تبریز میهمان ماشین سازی است که این مسابقه در ورزشگاه شهید سلیمانی برگزار می‌شود.

پس از برکناری علیرضا منصوریان و انتخاب مسعود شجاعی به عنوان سرمربی موقت، علی نیکبخت به کادر فنی اضافه شد. طبق پیگیری‌ مسئولان این باشگاه، قرارداد این مربی امروز ثبت می‌شود تا با صدور کارت بازی، در صورت بازی کردن شجاعی مقابل ماشین سازی، نیکبخت از کنار زمین بازیکنان این تیم را هدایت کند.

محمدرضا خانزاده به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ برای چهارمین دیدار متوالی در ترکیب تیمش غایب است و البته محمد خرم الحسینی هم که در بازی های اخیر تراکتور به دلیل مصدومیت غایب بوده شانس کمی برای حضور در دیدار با حریف همشهری دارد.

تکلیف هافبک جوان تراکتور در تمرین امروز مشخص می شود اما خرم الحسینی شانس کمی برای حضور در دربی تبریز دارد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس