قرارداد با دروازه‌بان ملی‌پوش دردسرساز شد/ استقلال در خطر محرومیت از دو پنجره

مدیریت سابق باشگاه استقلال باز هم این باشگاه را به دردسر انداخت.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری آنا، دفاعیات رشید مظاهری در پرونده شکایت باشگاه تراکتور از او و باشگاه استقلال کافی نبوده و همین مسئله احتمال محرومیت این بازیکن و همچنین استقلال را افزایش داده است.

مظاهری در اولین جلسه رسیدگی به این پرونده نتوانست مستندات لازم را در کمیته وضعیت ارائه دهد و چند روز بابت این موضوع مهلت خواست. گویا در دفاعیات جدیدی هم که او به این کمیته ارائه داده نتوانسته رای را به سوی برگرداند و از این‌رو احتمال محرومیتش قوت گرفته است.

در سوی دیگر باشگاه استقلال نیز بابت جذب غیر قانونی مظاهری در خطر محرومیت از دو پنجره نقل وانتقالاتی قرار دارد. البته این محرومیت در صورت قطعی شدن از زمستان لحاظ خواهد شد و در تابستان این باشگاه می‌تواند قرارداد بازیکنان جدید خود را ثبت کند. هر چند پنجره تابستانی باشگاه استقلال هم به خاطر بدهی به شفر فعلاٌ بسته است.

مسئله دیگر اینکه محرومیت احتمالی مظاهری نیز حداقل ۴ ماه خواهد بود.

در هر صورت این موضوع هم یکی دیگر از دسته گل‌هایی است که احمد سعادتمند مدیریت سابق استقلال  در این باشگاه به آب داده است!

منبع : خبرگزاری مهر 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit