قارتال خیال تراکتوری‌ها را از دروازه راحت کرد

گلر تراکتور نشان داد می‌توان مثل روزهای اوجش روی او در دروازه این تیم حساب کرد.

 

قارتال خیال تراکتوری‌ها را از دروازه راحت کرد (ویدیو)

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتور روز گذشته دیداری تدارکاتی مقابل سپاهان برگزار کرد و توانست در ورزشگاه نقش جهان این تیم را یک بر صفر شکست دهد.

در نیمه نخست این دیدار محمدرضا اخباری در دروازه تراکتور حضور داشت و توانست علاوه بر عملکرد خوبش و موقعیت‌هایی که از مهاجمان این تیم گرفت، یک ضربه پنالتی را هم مهار کند تا آمادگی خودش را در آستانه شروع لیگ برتر به رخ بکشد.

اخباری که فصل گذشته در دیدارهای جام حذفی سنگربان تراکتور بود توانست در بازی با نفت مسجد سلیمان و استقلال عملکرد خوبی داشته باشد و از مهره‌های کلیدی تیم در مسیر قهرمانی جام حذفی بود و حالا در بازی‌های تدارکاتی هم امیدوار کننده ظاهر شده است.

این بازیکن چند سال قبل از بهترین گلرهای فوتبال ایران بود که در چند اردو هم به تیم ملی دعوت شد ولی بعد از آن مشکلاتی برایش پیش آمد که روی عملکرد فنی او هم تاثیر منفی گذاشت و حالا به نظر می‌رسد در فصل جدید با اخباری همسطح با دوران اوجش طرف هستیم.

منبع : ایلنا 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit