فضای مجازی لبریز از ابراز علاقه کاربران به پیامبر اسلام (ص) شد

در پی هتک حرمت دشمنان اسلام به رسول اکرم (ص)، کاربران با ابراز ارادت و علاقه به حضرت محمد(ص) و نوشتن جمله #من_محمد_را_دوست_دارم بر ایشان سلام و درود فرستادند.

به نقل از سایت معلولین هدف و به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، چندی پیش در پی برگزاری تجمعات غیرقانونی ضداسلامی در سوئد، کتاب آسمانی مسلمانان، قرآن کریم، به آتش کشیده شد که واکنش‎های کوبنده‌ای را نیز در پی داشت، اما بی‎حرمتی و هتاکی دشمنان اسلام در اینجا پایان نیافت و پس از آن نیز یک نشریه فرانسوی در یک گستاخی جدید کاریکاتورهایی جنجالی درباره پیامبر گرامی اسلام (ص) بازنشر کرد.

این دو هتاکی و بی‎حرمتی به کتاب و پیامبر اسلام که از جایگاه خاص و بسیاری ویژه‎ای نزد مردم و خداوند برخوردار هستند، واکنش و اعتراضات گسترده مردمی را به دنبال داشته است. کاربران فضای مجازی نیز با راه اندازی پویش همگانی #من_محمد_را_دوست_دارم در شبکه‎های اجتماعی مختلف حضور فعال پیدا کرده و با درورد و سلام بر پیامبر خدا، حضرت محمد (ص)، عاشقانه پای اعتقادات اصیل و دیرینه خود ایستادند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit