فرصت ویژه برای قهرمانی در یادگار

برنامه بازی‌های تیم فوتبال تراکتور برای لیگ بیستم مشخص شد.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از عصرتبریز، با برگزاری مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر فوتبال ایران در فصل ۹۹-۰۰، تیم‌ها حریفان خود را شناختند. در این مطلب، نگاهی داریم به برنامه بازی‌های تراکتور در این فصل:

پنج هفته نخست؛ بازی سرنوشت‌ساز با سپاهان و فولاد

تراکتور در دو بازی نخست لیگ کار نسبتا آسان‌تری را خواهد داشت. آن‌ها با نفت MIS و نساجی دیدار می‌کنند اما سپس در تبریز باید از تیم قدرتمند و متحول شده سپاهان میزبانی کنند. بازی بعدی مقابل تیم تازه لیگ برتری شده مس رفسنجان است و سپس در هفته پنجم تراکتور با فولاد خوزستان بازی می‌کند. بازی با فولاد به نوعی دیداری انتقامی محسوب می‌شود چرا که شاگردان نکونام با شکست فولاد در هفته پایانی لیگ نوزدهم، توانستند به رتبه سوم برسند و جای تراکتور را بگیرند.

پنج هفته دوم؛ از دربی تبریز تا میهمانی در اصفهان

بازه دوم لیگ برتر با دیدار مقابل ماشین‌سازی در چارچوب دربی تبریز آغاز می‌شود و با دیدارهای حساس برابر پیکان، صنعت نفت، شهرخودرو و ذوب‌آهن ادامه پیدا می‌کند. دوئل منصوریان با تیم سابقش در اصفهان جذابیت‌های زیادی خواهد داشت و همچنین سرمربی سابق استقلال یک دیدار حیثیتی هم برابر شاگرد سابقش سیدمهدی رحمتی سرمربی کنونی شهرخودرو را تجربه می‌کند.

پنج هفته سوم؛ تقابل با استقلال و شاید جشن قهرمانی!

بازه سوم تراکتور در لیگ بیستم با دیدارهای هیجان‌انگیز همراه است. ابتدا منصوریان در مقابل استقلال قرار می‌گیرد و این بازی در نیم فصل اول به میزبانی تی‌تی‌ها خواهد بود. هفته بعد در سیرجان باید تیم امیر قلعه‌نویی را شکست دهد و بعد نوبت به دوئل با رسول خطیبی سرمربی آلومینیوم می‌رسد. سپس یک بازی حساس و سرنوشت‌ساز با پرسپولیس در راه خواهد بود و دیدار آخر هم مقابل سایپا؛ مسابقه‌ای که در نیم‌فصل دوم با میزبانی تراکتور همراه است و شاید جشن قهرمانی تراکتور هم در پایان آن برگزار شود!

هفته اول: تراکتور – نفت مسجد سلیمان
هفته دوم: نساجی – تراکتور
هفته سوم: تراکتور – سپاهان
هفته چهارم: مس رفسنجان – تراکتور
هفته پنجم: تراکتور – فولاد خوزستان
هفته ششم: ماشین‌سازی – تراکتور
هفته هفتم: تراکتور – پیکان
هفته هشتم: صنعت نفت آبادان – تراکتور
هفته نهم: تراکتور – شهر خودرو
هفته دهم: ذوب‌آهن – تراکتور
هفته یازدهم: تراکتور – استقلال
هفته دوازدهم: گل گهر سیرجان – تراکتور
هفته سیزدهم: تراکتور – آلومینیوم اراک
هفته چهاردهم: تراکتور – پرسپولیس
هفته پانزدهم: سایپا – تراکتور

منبع : عصرتبریز

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit