غرق‌شدگی در چهارمحال و بختیاری ۵۳ درصد کاهش یافت

مدیرکل پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری گفت: در ۷ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته میران مرگ و میر ناشی از غرق شدگی در استان ۵۳ درصد کاهش داشته است.


به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از تسنیم، علی سامان‌پور در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد اظهارداشت: در 7 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته میران مرگ و میر ناشی از غرق شدگی در استان 53 درصد کاهش داشته است.

مدیرکل پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری افزود: سال گذشته در همین مدت 36 نفر و امسال 17 نفر در رودخانه ها و آبهای روان استان غرق شدند که 15 نفر آقا و دو نفر خانم بودند.

وی بیان کرد: بسیاری از رودخانه‌ها با وجود ظاهری آرام بسیار خطرناک و عمیق هستند به نحوی که فرد بعد از چند قدم جلو رفتن در رودخانه متوجه عمق زیاد آن شده و گرفتار گردآب می‌شود بنابراین توصیه می‌کنیم بدون اطلاع از وضعیت رودخانه هرگز برای شنا در آن اقدام نکنید.

سامان‌پور با اشاره به فوتی‌های ناشی از سایر حوادث گفت: در 7 ماهه امسال 11 نفر براثر سوختگی، گازگرفتگی و برق‌گرفتی در استان جان خود را از دست دادند.

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit