عشاق قمی از کرونا سبقت گرفتند

مدیر کل ثبت احوال استان قم از افزایش ۵ درصدی طلاق و افزایش ۲۰ درصدی ازدواج‌های استان در ایام کرونایی خبر داد.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از ایسنا، منوچهر تیموری در گفت و گو با ایسنا با اشاره به آمار طلاق و ازدواج‌های استان عنوان کرد: از ابتدای سال جاری تا حال حاضر یعنی حدود ۸ ماهه اول سال ۵ هزار و ۱۵۳ مورد ازدواج در استان به ثبت رسیده است، همچنین در همین مدت مذکور هزار و ۸۸۵ مورد طلاق ثبت شده است.
وی ادامه داد: در سال گذشته آمار ازدواج ۴ هزار و ۲۷۸ مورد ذکر شده و آمار طلاق هزار و ۷۸۵ مورد اعلام شده است، بر اساس این آمار در سال جاری نسبت به موارد مشابه خود در سال گذشته افزایش چشم گیری در طلاق و ازدواج‌های استان مشاهده می‌شود.
مدیرکل ثبت احوال قم عنوان کرد: ارایه داده های خام و بعضا تحلیلی با اداره کل ثبت احوال استان است و در این زمینه جامعه شناسان و مسئولان فرهنگی و علمی می توانند به تحلیل این موضوع و مباحث مرتبط به افزایش ازدواج و راهکارهای کاهش طلاق در جامعه بپردازند.

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit