طرح امنیتی عراق برای تامین امنیت مراسم رحلت رسول اکرم(ص) در نجف و کربلا

به گزارش سایت معلولین هدف به نقل از خبرگزاری فارس، فرماندهی عملیات مشترک عراق روز دوشنبه اعلام کرد که یک طرح امنیتی ویژه مراسم رحلت جانگداز حضرت رسول اکرم(ص) در استان‌های نجف و کربلا آماده کرده است.
پایگاه خبری موازین نیوز، «تحسین الخفاجی» سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق گفت: فرماندهی عملیات عراق، طرح تامین امنیت مراسم رحلت جانگداز رسول اکرم(ص) را با مشارکت واحدهای امنیتی در استان‌های نجف و کربلا آماده کرده است.
وی با اشاره به استقرار واحدها و ایجاد حلقه‌های امنیتی ویژه این مراسم در استان‌های نجف و کربلا، گفت: نیروهای ما در خارج از مناطق عملیاتی هم عملیات‌های پیشدستانه‌ و منحصر به فردی نیز در مناطقی که انتظار می‌رفت، تروریست‌ها حضور داشته باشند، انجام داده‌اند.
الخفاجی گفت: فرماندهی عملیات همه نهادهای خدمات رسانی وزارت کشور و وزارتخانه‌های پشتیبان را برای ارائه خدمات مربوط به حمل و نقل زائران، نظارت‌های بهداشت و دیگر خدمات به کار گرفته است.

منبع فارس/

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit