ضرورت توجه به توسعه ورزش در مناطق محروم و کم برخوردار تبریز

تبریز- عضو هیئت رئیسه هیات انجمن‌های ورزشی آذربایجان شرقی و رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تبریز بر ضرورت توجه به توسعه ورزش در مناطق محروم و کم برخوردار این شهر تاکید کرد.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری خبرگزاری مهر، سونیا اندیش صبح امروز در جلسه هم اندیشی هیئت رئیسه هیئت انجمن‌های ورزشی آذربایجان شرقی با اشاره به تعدد رشته‌های تحت پوشش هیئت انجمن‌های ورزشی اظهار داشت: با توجه به اینکه رشته‌های ورزشی این هیئت جدید و نو پا است، برگزاری جشنواره ائل گلی می‌تواند باعث معرفی، رشد و توسعه رشته‌های انجمن‌های ورزشی شود.

عضو هیئت رئیسه هیأت انجمن‌های ورزشی آذربایجان شرقی افزود: برای برگزاری این جشنواره برای هریک از رشته‌ها، غرفه‌هایی مجزا در نظر گرفته خواهد شد و هر کمیته در محل‌های مورد نظر تجهیزات مورد نظر را به نمایش درآورده و در بخش‌های جنبی نیز با برگزاری مسابقات رشته ورزشی خود را برای مخاطبان و علاقه مندان اجرا و معرفی کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: مهمترین مؤلفه این جشنواره برگزاری مسابقات شهروندی با هدف معرفی و شناساندن رشته‌های تحت پوشش در راستای توسعه و تعمیم ورزش همگانی خواهد بود.

اندیش با اشاره به شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: این ویروس فرصت خوبی به وجود آورده مسائل و جزئیات جشنواره ائل گلی را بررسی کرده تا شاهد برگزاری پرشور این جشنواره مهم در دوران پسا کرونا باشیم.

وی در ادامه با بیان اینکه ورزش‌های آبی و هوایی فرصتی بی نظیر برای رونق گردشگری است بیان کرد: برای گسترش این رشته‌های ورزشی در استان، علاوه بر حضور بخش خصوصی نیازمند توجه ویژه و حمایت‌های مسئولان استانی است.

عضو هیئت رئیسه هیأت انجمن‌های ورزشی آذربایجان شرقی در پایان بر لزوم توجه به توسعه ورزش در مناطق محروم تبریز تاکید کرد و گفت: توسعه ورزش در مناطق محروم مسائل اجتماعی و فرهنگی را نیز به دنبال دارد که ضروری است این مهم نیز مورد توجه هیئت استان باشد.

منبع :‌ خبرگزاری مهر

 

 

 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit