صعود استقلال به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا

استقلال در حالی که تنها با برد می‌توانست به مرحله حذفی لیگ قهرمانان صعود کند، از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف الاهلی رفت.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ استقلال از ۱۸:۳۰ به مصاف الاهلی رفت و در دیداری سرنوشت‌ساز موفق شد این تیم را شکست دهد.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، وریا غفوری، روزبه چشمی، عارف غلامی، هروویه میلیچ، علی کریمی، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، ارسلان مطهری، مهدی قایدی و شیخ دیاباته.

ترکیب الاهلی: محمد العویس، محمد آل فتیل، هانی الصبیانی، سعید المولد، حسین عبدالغنی، یوسف الحربی، عبدالرحمن غریب، طلال عبسی، هیثم عسیری، مارکو مارین و عمر السومه.

موقعیت‌های خطرناک:

دقیقه یازده؛ حرکت قایدی با پاس این بازیکن همراه شد و دیاباته با یک شوت محکم حرکت بازیکنان استقلال را تکمیل کرد اما دروازه‌بان الاهلی با یک مهار تماشایی استقلال را در گلزنی ناکام گذاشت.

دقیقه بیست‌ودو؛ وریا غفوری با یک ضربه محکم از روی ضربه کاشته در آستانه گلزنی بود، اما دروازه‌بان الاهلی بار دیگر دروازه این تیم را نجات داد.

دقیقه بیست‌وچهار؛ ضدحمله سریع بازیکنان الاهلی با یک شوت تماشایی از سوی بازیکنان الاهلی همراه شد، اما حسین حسینی با یک واکنش عالی مانع از باز شدن دروازه استقلال شد.

دقیقه سی‌وچهار؛ سانتر دقیق قایدی با پاس فرشید اسماعیلی همراه شد، اما دیاباته نتوانست از فرصت استفاده کند و توپ به بیرون رفت.

دقیقه پنجاه‌وهفت؛ شوت مارکو مارین از پشت محوطه جریمه با اختلاف کمی از کنار دروازه استقلال عبور کرد.

دقیقه هفتاد؛ ضربه فرشید اسماعیلی با اختلاف زیاد از کنار دروازه الاهلی بیرون رفت.

دقیقه هفتادونه؛ شوت محکم راه دور بازیکنان الاهلی با واکنش حسینی راهی کرنر شد.

صحنه‌های گل:

دقیقه بیست‌ونه؛ ضربه مهدی قایدی از راه دور وارد دروازه‌ الاهلی شد تا استقلال با یک گل از رقیب خود پیش بیفتد.

دقیقه سی‌ونه؛ ارسال بازیکنان استقلال با ضربه سر علی کریمی همراه شد و استقلال توانست دومین گل خود را به ثمر برساند.

دقیقه پنجاه‌وچهار؛ شیخ دیاباته توانست با یک ضربه سر دقیق و محکم دروازه الاهلی را باز کند.

استقلال تا پیش از این دیدار با دو امتیاز از سه دیدار در رتبه سوم گروه و الاهلی با شش امتیاز در صدر گروه قرار داشت. استقلال با این پیروزی پنج امتیازی شد و موفق شد به مرحله بعدی رقابت‌ها صعود کند.

منبع :‌خبرگزاری خبرانلاین

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit