شکاری: باید به آمادگی بدنی مشابه پرسپولیس برسیم

بازیکن تراکتورسازی می‌گوید فشار تمرینات روی آنها بالا است و با قدرت برای شروع لیگ جدید آماده می‌شوند.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از ورزش سه : رضا شکاری در مورد تمرینات تراکتورسازی به خبرنگار ورزش سه گفت: کار های بدنسازی انجام می‌دهیم و در دو نوبت صبح و بعد از ظهر تمرین می‌کنیم. فوق العاده فشار بالا است و با توجه به اینکه پنجم آبان بازی سوپرجام با پرسپولیس داریم، فرصت بدنسازی مان کم می شود. پرسپولیس بازی های آسیایی اش را انجام داده و بدن بازیکنان آماده است و نیاز به بدنسازی ندارند. اما تیم ما باید حداقل به مدت یک هفته بدنسازی کند تا با تمام قدرت به مصاف پرسپولیس بریوم و بازی را ببریم و برای گرفتن جام موفق شویم.

او در مورد تجربه شاگردی علیرضا منصوریان ادامه داد: هرچه بیشتر با منصوریان کار می‌کنیم بیشتر با خصوصیات فنی و اخلاقی اش آشنا می شویم. از اینکه قسمت شد کار زیر نظر آقای منصوریان را تجربه کنم خیلی خوشحالم. امیدوارم که در ادامه مسیر هر دو طرف بتوانند به هم کمک کنند و همه اینها منجر به سربلندی تراکتور شود.

شکاری در پایان در مورد اعتقاد برخی ها مبنی بر اینکه نبود هواداران در استادیوم باعث می‌شود فشار کمتر شود و بدون استرس به میدان بروند نیز افزود: من چنین چیزی را قبول ندارم. هواداران تراکتور هروقت در استادیوم حضور داشتند قوت قلب ما بودند. امیدوارم که به زودی آنها را ببینیم و صدای پر شور ها در استادیوم بپیچد.

منبع : ورزش سه

 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit