شهرداری اورمیه ۱-۳فولاد سپاهان/آذرباتری اورمیه۰-۳شهداب یزد

از هفته پنجم لیگ برتر والیبال کشور دو تیم شهرداری اورمیه و سپاهان اصفهان به مصاف هم رفتند که در پایان تیم شهرداری در یک بازی دور از انتظار و بی رمق با نتیجه ۳بر۱ نتیجه را واگدار نمود از طرف دیگر نیز تیم آذرباتری اورمیه در ادامه باخت های خود چهارمین باختش را در برابر شهداب یزد متحمل شد تا در قعر جدول جا خوش کند.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از دورنانیوز: تیم شهرداری اورمیه از هفته پنجم رقابت های لیگ برتر والیبال در شهر اصفهان به مصاف تیم فولاد سپاهان رفت که در نهایت در دیداری نسبتا راحت برای حریف با نتیجه ۳بر۱ باخت تا شاگردان پیمان اکبری برای دومین هفته پیاپی طعم تلخ شکست را بچشند.

این بازی که از ساعت ۱۶ در سالن نقش جهان اصفهان شروع شده بود در ست اول با نتیحه ۲۵بر۲۳ به سود سپاهان رقم خورد اما تیم شهرداری با سختی بسیار گیم دوم را ۳۰ به ۲۸ برد تا برای ست های بعد امیدوار باشد اما در کمال ناباوری این تیم در ست سوم با نشان دادن یک بازی ضعیف با نتیجه ۲۵ بر ۱۴ شکست خورد و در پی آن نیز ست چهارم را هم ۲۵بر۱۶ واگذار کرد تا نشان دهد در بازیهای بزرگ در برابر تیم های مدعی حرفی برای گفتن ندارد.

تیم والیبال شهرداری اورمیه که در بازی قبل نیز با نتیجه ۳بر۰ از فولاد سیرجان ایرانیان شکست خورده بود و حال نیز به تیم فولاد مبارکه سپاهان باخته است باید در هفته بعد به مصاف سایپایی برود که مربی آن مصطفی کارخانه سرمربی سابق تیم ملی و تیم شهرداری اورمیه است و تیمی بسیار قدرتمند برای لیگ امسال روانه مسابقات کرده است.

متاسفانه از نوع بازی و روند تیمی تیم شهرداری می توان فهمید که تیم شهرداری در پست پاسور دارای مشکل می باشد و بازیکنان در طول بازی به ویژه در مواقع حساس به طور درست تغذیه نمی شوند از طرف دیگر نیز با واگذاری یک ست روحیه خود را از دست داده و در ادامه قادر به جمع و جور نمودن امتیازات نمی باشند که لازم است مسئولان و کادرفنی شهرداری فکری به این مشکلات تیم بکنند.

در دیگر بازی مهم برای والیبال اورمیه، تیم آذرباتری اورمیه در سالن دورنالاریوواسی شهر اورمیه به مصاف شهداب یزد رفت که در پایان با نتیجه ۳بر۰ از حریف یزدی خود شکست خورد تا چهارمین باخت پیاپی خود را رقم بزند و در قعر جدول رده بندی لیگ برتر جا خوش کند.

یاران ساسان خداپرست این بازی را با نتیجه ۲۵-۱۸، ۲۵-۲۲ و ۲۵ بر ۱۸ باخت تا حتی نتواند یک ست را نیز در خانه خود به دست آورد.

منبع :‌ درنانیوز

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit