سیاست پرسپولیس قبل از فینال آسیا/ برای قهرمانی کم نمی‌آوریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه شرایط این تیم در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا خاص است، ضمن تاکید بر اینکه درخواستی برای تعویق بازی‌های پرسپولیس نداشته است، سیاست خود را تشریح کرد.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری مهر، تیم‌های فوتبال پرسپولیس تهران و شهر خودرو مشهد فردا دوشنبه در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند.

نشست خبری این بازی امروز یکشنبه برگزار شد و سرمربیان دو تیم به تشریح شرایط بازیکنان خود پرداختند.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در این نشست گفت: ابتدا از کادر پزشکی کشور در این روزها که کرونا حادتر می‌شود تشکر می‌کنم. امیدوارم روزهای بهتری را داشته باشیم. از مردم عزیز هم می‌خواهم تا جایی که امکان دارد پروتکل‌ها را رعایت کنند. در این شرایط اقتصادی بد و کرونا، فقط خودمان می‌توانیم به هم کمک کنیم. از مردم می‌خواهم به فکر دیگران باشند. اگر کسی رعایت کند و از نظر اقتصادی کمک کند خیلی از مشکلات حل می‌شود. ان شاءالله زودتر از شر ویروس کرونا رها شویم.

سرمربی پرسپولیس همچنین شهادت فخری زاده دانشمند هسته‌ای را تسیلت گفت و هر نوع تروری را محکوم کرد.

گل محمدی سپس درباره شرایط پرسپولیس تاکید کرد: شهر خودرو از نظر فوتبالی یکی از تیم‌هایی است که در لیگ سرعت و دوندگی خوبی دارد. فکر می‌کنم فردا یک روز خیلی دشواری را در پیش داریم. با توجه به تغییراتی که شهر خودرو نسبت به سال گذشته داشته است، جوانگرایی خوبی انجام داده و به مهدی رحمتی و فرهاد حمیداوی تبریک می گویم.

وی افزود: شرایط خاصی داریم. ۲۰ روز دیگر باید در فینال لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم. باید سعی کنیم هماهنگی‌های لازم بین بازیکنانی که قرار است در آن بازی به میدان بروند، ایجاد شود. هواداران ما روزهای حساس و نفس‌گیری را پشت سر می‌گذارند. هم نتایج لیگ و هم فینال آسیا هر دو برایمان مهم است ولی باید اولویت بندی کنیم تا تیم با هماهنگی و آمادگی کامل به فینال برود.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: بازیکنانی به هر دلیلی از جمع ما جدا شده‌اند؛ یا به خاطر محرومیت یا به دلیل نامهربانی‌ها که خیلی هم در این مسئله در دو ماه گذشته اذیت شدیم. باید عادت کنیم و بیشتر از کسانی استفاده کنیم که در فینال می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند. این سیاست ما است و ان شاءالله نتیجه لازم را در لیگ و آسیا بگیریم.

گل محمدی در پاسخ به این سئوال که آیا قبل از سفر به قطر از سازمان لیگ درخواست تعویق بازی‌های لیگ را داشته است؟ گفت: درخواست تعویق نداشتیم. از سازمان لیگ خواستیم بازی با ذوب آهن، یک هفته قبل از فینال آسیا باشد. این سه بازی باقیمانده تا فینال در لیگ برتر به ما کمک می‌کند به شرایط مسابقه برگردیم. البته باید مراقب باشیم کسی کرونا نگیرد. این بازی‌های لیگ به ما کمک می‌کند با آمادگی خوبی به فینال برویم.

وی درباره مشکل گلزنی پرسپولیس یادآور شد: در سه بازی گذشته در لیگ برتر موقعیت‌های نسبتاً خوبی خلق کردیم. هر تیمی جلوی ما بازی می‌کند، با نفرات زیادی دفاع می‌کند. ایجاد موقعیت در این وضعیت سخت است. آمار خوبی در ایجاد فرصت گلزنی داریم. اما در ضربات آخر کم دقت بودیم. در بازی آخر هم اگر پنالتی گل می‌شد شرایط فرق می‌کرد و تیم حریف بیشتر باز می‌شد.

گل محمدی گفت: یک مقدار شرایط طوری است که باید به بازیکنانی که قرار است در فینال آسیا به میدان بروند، در لیگ بیشتر بازی بدهیم. نمی گویم کیفیت بازیکنان فرق می‌کند. آنها از نظر هماهنگی یک مقدار مشکل دارند. سه بازی قبل از فینال کمک می‌کند تا بازیکنان به شرایط خوبی برسند. می دانم هواداران هم دلهره زیادی دارند و می‌خواهند تیم در تمام مسابقات نتیجه بگیرد ولی یکسری مشکلات داریم که هواداران خودشان خبر دارند. در هر صورت یک ماموریت و هدف داریم. برای رسیدن به آن هدف تا آخرین قطره خون و آخرین نفس می‌جنگیم و کم نمی‌آوریم. تا آخرین لحظه تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم.

سرمربی پرسپولیس درباره جریمه نقدی اش از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به شوخی، گفت: نصفش را از آقای اکبریان (داوری که گل محمدی را اخراج کرد) می‌گیرم و نصفش را خودم می‌دهم!

گل محمدی درباره مشکل گلزنی پرسپولیس بعد از جدایی علی علیپور و مهدی ترابی تصریح کرد: از زمان جدایی آن دو عزیز خیلی گذشته است. خیلی از وظیفه گلزنی تیم ما بر عهده آن دو بازیکن بود. مشکلاتی ناخودآگاه ایجاد می‌شود. فقط می‌توانیم با تمرینات اختصاصی بیشتر بخشی از این مشکلات را حل کنیم. عیسی آل کثیر بازیکن تاثیرگذاری برای پرسپولیس بود و خیلی روی او حساب کرده بودیم. واقعاً حیف شد. هنوز هم باورش برایمان سخت است که چرا به این راحتی بازیکنمان را ۶ ماه محروم کردند.

وی افزود: در هر حال این اتفاقات رخ داد و بعد از آن شجاع خلیل زاده جدا شد. مشکلاتی بعد از صعود به فینال پیش آمد. برایم قابل قبول نیست که چرا این همه هجمه و حاشیه روی تیم بود. هرچه فکر می‌کنم به نتیجه نمی‌رسم. برای ما این همه مشکلات غیر طبیعی بود و اصلاً نرمال نبود. راهی نداریم جز اینکه تمرکزمان روی آینده تیم باشد. ان شاءالله جواب صبر هواداران را بدهیم. آنها خیلی اذیت شدند. خودمان شرایط سختی را پشت سر گذاشتیم. باید به آینده توجه کنیم.

سرمربی پرسپولیس در پایان گفت: از هواداران می‌خواهم مثل گذشته که در هر شرایطی کنارمان بودند، حمایت کنند. می دانم و میبینم این اتفاقات خوب می‌افتد. از تک تک آنها تشکر می‌کنم. امیدوارم در نهایت مقابل هواداران روسفید باشیم و جواب محبتشان را بدهیم.

منبع: مهر

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit