سیاست‌های راهبردی اهداف دستگاه قضایی هستند

رئیس کل دادگستری استان کردستان توجه ویژه به سیاست‌های اولویتی، محوری و راهبردی ریاست معظم قوه قضاییه را از اهداف اصلی دستگاه قضایی در استان برشمرد.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین حسینی، رئیس کل دادگستری استان کردستان امروز(19 آذر) از مجتمع های قضایی شهید قدوسی و شهید بهشتی سنندج بازدید کرد و از نزدیک در جریان رسیدگی به پرونده های مطروحه قرار گرفت و با اشاره به اهمیت کرامت محوری و تکریم ارباب رجوع در کلیه حوزه های قضایی استان، دستورات لازم را به منظور رسیدگی به درخواست‌های مطرح شده صادر کرد.

وی همچنین توجه ویژه به سیاست‌های اولویتی، محوری و راهبردی ریاست معظم قوه قضاییه را از اهداف اصلی دستگاه قضایی در استان برشمرد و افزود: تکریم ارباب رجوع و حفظ کرامت انسانی، کاهش موجودی پرونده‌ها و پرونده‌های معوقه، مجازات‌های جایگزین حبس و سایر سیاست‌های اولویتی قوه قضاییه در دستور کار جدی دادگستری استان قرار دارد.

شایان ذکر است که وی در بخش‌های مختلف این مجتمع ها حضور یافت و ضمن اطلاع از روند فعالیت‌های انجام شده، با حضور در شعب مختلف، توصیه‌های لازم را به منظور ارتقای کمی و کیفی عملکرد این حوزه قضایی ارائه کرد.

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit