سپاهان و فولاد به دنبال جذب مهاجم تراکتور

مهاجم تیم فوتبال تراکتور هنوز تصمیم خود را برای جدایی یا ماندن در این تیم نگرفته است.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از افکارنیوز، شنیده می‌شود ساسان انصاری، مهاجم تیم فوتبال تراکتور با پیشنهاد جدی از دو تیم سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان مواجه شده است. این بازیکن که فصل چندان خوبی را در تراکتور سپری نکرد خیلی هم بی‌میل به جدایی از تراکتور نیست، اما حضور منصوریان و درخواست او برای حفظ این بازیکن، انصاری را بر سر دو راهی قرار داده است.

نویدکیا و مسئولان سپاهان برای جذب این بازیکن تلاش‌هایی انجام داده‌اند و این در حالیست که ساسان انصاری هم بدش نمی‌آید به تیم سابق خود بازگردد. به همین خاطر، به نظر می‌رسد شانس سپاهان برای خرید انصاری نسبت به فولاد بیشتر باشد. البته همه اینها در شرایطی است که انصاری هنوز تصمیم نهایی خود را اتخاذ نکرده است.

حالا باید منتظر ماند و دید این بازیکن برای فصل بعد در تبریز و شاگرد منصوریان خواهد ماند یا اینکه تراکتور را به مقصد تیم دیگری ترک خواهد کرد.

منبع : افکارنیوز

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit