سومین همایش بهترین‌های ورزش آذربایجان شرقی برگزار می‌شود

دبیر مراسم انتخاب بهترین‌های ورزش آذربایجان‌شرقی در سال ۱۳۹۸ گفت: بهترین‌های ورزش استان در سال گذشته با نظر کارشناسان ورزشی آذربایجان انتخاب می‌شوند.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری ایرنا، فرهاد فرهادپور افزود: مراسم انتخاب بهترین های ورزش آذربایجان شرقی با همکاری باشگاه دبیری تبریز و هفته نامه تبریز برگزار می‌شود.

وی افزود: بهترین های ورزش آذربایجان‌شرقی در ۱۰ آیتم و با نظرخواهی از کارشناسان ورزشی انتخاب شده که مهمترین آنها انتخاب بهترین فوتبالیست و ورزشکار سال ۱۳۹۸ آذربایجان شرقی بوده و برگزیدگان طی مراسمی معرفی می شوند. 

فرهاد پور عنوان کرد: طبق هماهنگی های قبلی این مراسم قرار بود در اواخر اردیبهشت برگزار شود که به دلیل انتشار ویروس کرونا فعلا به تعویق افتاده و صورتی که امکان برگزاری این مراسم به شکل همایش فراهم نشود، معرفی بهترین‌ها به شکل اینترنتی و آنلاین در تیر ماه جاری و با همکاری یک از شبکه‌های تلویزیونی صورت خواهد گرفت.

گفتنی است، این سومین سالی است که مراسم بهترین‌های ورزشی آذربایجان شرقی توسط این مجموعه برگزار می‌شود.

منبع :‌ خبرگزاری ایرنا

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit