سریال «لبه تاریکی» با کیفیت اچ دی روی آنتن می‌رود

سریال خارجی «لبه تاریکی» به کارگردانی مارتین کمپل از ۴ مهرماه با کیفیت اچ‌دی روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

به گزارش سایت معلولین هدف  و به نقل از گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا : مینی سریال «لبه تاریکی» در ۶ قسمت از جمعه ۴ مهرماه هر شب ۳۰ دقیقه بامداد پخش و ساعت ۱۸ عصر روز بعد بازپخش می‌شود.

در خلاصه داستان سریال آمده است: بازرس کرایونبا با بازی باب پک، مسئول تخلفات انتخابات اتحادیه معدن چیانی است که باعث شورش بزرگی شده‌اند. سازمان اطلاعات نیز در این پرونده دخالت دارد، اما در همین زمان دختر بازرس به قتل می‌رسد و او تلاش می‌کند سرنخی از قاتلان بیابد. بازرس کرایونیا برای پیگیری مرگ فرزندش به مبارزات دانشجویی دخترش علیه تاسیسات هسته‌ای پی می‌برد و … .

جدایی دردناک، به درون سایه، لزوم ارائه دلیل، شکست حریم و نورث مور و فیوژن عناوین هر یک از قسمت های این مینی سریال شش قسمتی است.

باب پک، جوان ولی و جو دان بیکر در این سریال نقش آفرینی کرده‌اند.

گفتنی است هم اکنون سریال خارجی «جنایت و مکافات» به کارگردانی دمیتری سوتزارف از شبکه چهار سیما در حال پخش است، که آخرین قسمت از این مجموعه ۳ مهرماه روی آنتن می‌رود. از جمعه ۴ مهرماه نیز هر شب سی دقیقه بامداد «لبه تاریکی» به کوشش واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

منبع :‌خبرگزاری آنا

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit